• Wyzwania kryptowalutowe i podatkowe

  Dość, było wiele hullabaloo na temat boomu produkowanego przez waluty elektroniczne, że sieć została zbombardowana informacjami o tym, co możesz zarobić, kupując te waluty. Ale czy myślałeś, jaka będzie wspaniała, jeśli możesz stworzyć własną krypto-walutę? Nigdy o tym nie myślałeś, prawda? Jest czas i energia do namysłu, ponieważ w tym poście prawdopodobnie dostarczymy ci czteroetapową informację o tworzeniu własnej osobistej kryptowaluty. Przeczytaj post, a następnie sprawdź, czy jesteś w stanie zrobić to dla siebie, czy nie! Kiedy rozpoznasz społeczność, prostsze staje się zaspokojenie ich potrzeb, a tym samym możesz funkcjonować w kierunku stworzenia stabilnej krypto-waluty zamiast szaleje z tym, co chcesz kryptowaluta bitcoin .

   

  Drugim ważnym krokiem jest zawsze kod. Nigdy nie musisz być programistą chwytającym, aby stworzyć własną osobistą krypto walutę. Na rynku dostępnych jest wiele otwartych kodów dostaw, z których możesz korzystać. Możesz nawet zatrudnić specjalistów, którzy będą w stanie wykonać pracę za Ciebie. Jednak przy opracowywaniu przypomnij sobie jedną rzecz - rażące palenie nie doprowadzi cię nigdzie. Musisz stworzyć jakiś wygląd w swojej walucie, aby odróżnić go od tych, które już istnieją. Musi być wystarczająco progresywny, aby generować zmarszczki na rynku. Oto powód, dla którego samo nagrywanie kodu jest niewystarczające, aby być na szczycie gry kryptowalutowej.

   

  Szybko do dziś, dokładnie do 5 lutego, władze w Chinach właśnie ujawniły nową grupę reguł, aby zablokować kryptowalutę. Chiński rząd już tak zrobił rok temu, ale wiele z nich obchodziło przez międzynarodowe wymiany. Wezwała wszechmocną "wielką zaporę chińską" do zaprzestania korzystania z międzynarodowych giełd w celu uniknięcia sytuacji, w której ich ludzie nie będą przeprowadzać transakcji kryptowalutowych.

   

  Ta sama rozpoznawalność została wydana w styczniu 2017 roku, ponownie koncentrując się na tym, że Bitcoin to wirtualna rzecz, a nie tylko waluta. We wrześniu 2017 r., Boom oryginalnych pieniędzy atrakcji (ICO) generowane piszą innej obserwacji zatytułowanej "Rozpoznanie w sprawie zapobiegania ekonomicznego ryzyka uwolnionych tokenów". Natychmiast po, ICO były zabronione i chińskie transakcje zostały zbadane i ostatecznie zamknięte. (Hindsight to 20/20, zbudowali właściwą decyzję, by zakazać ICO i zakończyć bezmyślny hazard). Kolejny strajk został skierowany do chińskiej społeczności kryptowalut w styczniu 2018 roku, kiedy procedury wydobywcze napotykały poważne sankcje, cytując nadmierne zużycie energii elektrycznej.

   


 • Commentaires

  1
  Mardi 11 Février à 02:48
  It is the best time to make some plans for the future and it is time to be happy.

  I've read this post and if I could I want to suggest you some
  interesting things or suggestions. Perhaps you could write next articles referring to this article.
  I desire to read more things about it!
  Suivre le flux RSS des commentaires


  Ajouter un commentaire

  Nom / Pseudo :

  E-mail (facultatif) :

  Site Web (facultatif) :

  Commentaire :